Apie mus

Share the Light – tai laisvė skraidyti svajonėse ir laisvė žinoti, kad visada saugiai nusileisi, nes turi parašiutą. Norime suteikti laisvę džiaugtis gyvenimu, svajoti ir leistis į didžiausius atradimus. Jei vieniems tai – kelionės į tolimus kraštus, žmonėms, kuriantiems Share the Light dirbinius tai – galimybė veikti, būti naudingais ir pasidalyti savo talentais.

Esame socialinio įdarbinimo agentūra “SOPA”, padedame žmonėms, kuriems patiems sudėtinga integruotis visuomenėje. Neretai į mus kreipiasi žmonės, nepasitikintys savimi, išgyvenantys stresą dėl finansinių sunkumų ar nesėkmingų darbo paieškų. Tarpininkaujame ieškodami darbo, tačiau pavyksta ne visada. Todėl Share the Light – mūsų viltis sukurti šiems žmonėms tokią darbo vietą, kur jie jaustųsi gerai.

Mūsų meistrai nuėjo ilgą kelią. Pradėję nuo, regis, tokio nereikšmingo dalyko – mazgo – šiandien jie riša ypatingus dirbinius. Viename darbe – daugybė kantrybės, džiaugsmo mokantis, augančio pasitikėjimo savimi ir draugystės mazgelių.

Share the Light apyrankė ant jūsų rankos – tai ne tiesiog gražus papuošalas. Tai simbolis, kad kiekvienas galime pakylėti kitus virš kasdienybės. Visos apyrankės rišamos iš parakordo, parašiutams naudojamos virvės. Jos tvirtos kaip mūsų meistrų užsispyrimas mokytis ir gražios kaip jų svajonės.
Ačiū jums!

Galerija