Siūlome aksesuarus iš parakordo  konferencijoms, mokymams, renginiams. Kiekvieną Share the Light gaminį su meile riša žmonės su negalia, tad įsigydami šiuos rankų darbo gaminius ne tik turėsite originalius bei stilingus aksesuarus savo renginiams, bet ir prisidėsite prie socialinės atskirties mažinimo, padėdami užtikrinti darbo vietas mažiau galimybių turintiems žmonėms

Konferencijų kaklajuostės

Išskirtinio dizaino kaklajuostė, kuri po renginio nesunkiai gali būti perdaroma į apyrankę ir raktų pakabuką. Kaklajuostes gaminame tik pagal konkrečius užsakymus, kad geriau išreikštume Jūsų poreikius.

Apyrankės renginių dalyviams

Jūsų mokymų, renginių dalyviamas siūlome skiriamąsias apyrankes:

  • Universalus dydis – slankiojantis mazgas leis apyrankę suveržti tiek, kiek reikia, tad apyrankė puikiai tiks bet kuriai rankai
  • Spalvų įvairovė – šiuo metu sandėlyje turime daugiau nei 30 spalvų ir raštų virvių, esant poreikiui šį kiekį galime ir didinti.
  • Tvirta ir patogi – kiekviena apyrankė rišama iš tvirtos virvės parakordo. Apyrankės neatsisegs, lengvai neatsiriš, tad nenukris įvairių rungčių metu, net jei ir sušlaps. 
  • Išliekamoji vertė– net ir po  renginio apyrankes dalyviai galės nešioti kaip smagų ir madingą aksesuarą

 

Verslo dovanos

Ieškote prasmingos dovanos? Siūlome įvairius rankų darbo gaminius iš parakordo. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius galime sukurti originalią  dovaną su jūsų įmonės spalvomis, logotipu ar palinkėjimu.

Mazgų rišimo užsiėmimai

Ieškote įdomios veiklos savo renginiams? Siūlome mazgų rišimo užsiėmimus, kurie sustiprins komandą  ir padės atskleisti naujus talentus.

  • Mazgų rišimo užsiėmimus  vasaros renginių metu
  • Kalėdinių papuošalų gamybos dirbtuves
  • Darbuotojų mokymai

Pasikalbėkime

Susisiekite tel. 861600786, el. paštu info@sopa.lt